Ugdymas karjerai > Aktualu - įdomu

___________

Gegužės 17 d. mokykloje lankėsi Lietavos pagrindinės mokyklos 7-tos klasės mokiniai, lydimi mokyklos technologijų mokytojos Jolantos Dėdelienės. Mokiniai domėjosi virėjo profesija ir savo gebėjimus išbandė praktinėje veikloje kepdami Itališkas picas. Picų kepimo subtilybių mokino maisto ruošimo profesijos mokytoja V. Idikaitė.

____________

2016-04-14

Balandžio 14 d. mokykloje vyksta KARJEROS DIENA. Visos profesijos pristatomos „gyvai“. Čia susipažinsite su mokykloje vykdoma veikla, aplankysite profesinio mokymo dirbtuves. „Amatų kiemelyje“ galėsite artimiau susipažinti su rengiamomis profesijomis, išbandyti savo gebėjimus pasirinktoje profesinėje veikloje.

____________

2016-04-07

Balandžio 6 d. mokykloje lankėsi Užusalių pagrindinės mokyklos 6-tos klasės mokiniai, lydimi mokyklos mokytojų Neringos Kušeliauskienės ir Ingos-Ramunės Šimaitienės. Mokiniai domėjosi virėjo profesija, tešlos gaminimo technologija ir savo gebėjimus išbandė praktinėje veikloje, kepdami itališkas picas. Šių gaminių kepimo subtilybių mokino maisto ruošimo profesijos mokytojos S. Grybauskienė ir V. Idikaitė.

____________

2016-04-01

KARJEROS DIENA JONAVOS POLITECHNIKOS MOKYKLOJE!

KADA? – 2016 m. BALANDŽIO 14 D.

KUR? – JONAVOS POLITECHNIKOS MOKYKLA, Kauno 75, Jonava

SUSIPAŽINSITE:

  • SU MOKYKLOS VEIKLA IR SPECIALYBĖMIS;
  • MOKYME NAUDOJAMA TECHNIKA IR ĮRANGA;
  • MOKYKLOS MOKINIAIS IR MOKYTOJAIS.
____________

2016-03-26

2016m. kovo 20 d. , Jonavos politechnikos mokykloje vyko Jonavos miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų karjeros specialistų bendras susirinkimas, kurio metu aptarėme bendradarbiavimo galimybes, teikėme pasiūlymą dėl technologijų pamokų vedimo, kaip įžangos į būsimą profesiją, aplankėme mokykloje esančias profesinio mokymo dirbtuves.

JPM ugdymo karjeros administratorė

Ligita Galvydienė

____________

Balandžio 15 d. mokykloje lankėsi Užusalių pagrindinės mokyklos 6-tos klasės mokiniai, lydimi mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui R. Jarusevičiūtės bei dailės ir technologijų mokytojos N. Kušeliauskienės. Mokiniai domėjosi virėjo profesija ir savo gebėjimus išbandė praktinėje veikloje, kepdami Itališkas picas. Šių kepimo subtilybių mokino maisto ruošimo profesijos mokytojos S. Grybauskienė ir V. Idikaitė.

____________

Balandžio 10 d. Jonavos politechnikos mokykla sulaukė iš Justino Vareikio progimnazijos grupelės mokinių, kurie norėjo sužinoti apie floristo, padavėjo ir barmeno profesijas bei išbandyti savo gebėjimus praktinėje veikloje. Septintokės pasirinko floristo profesinio mokymo pamokas, kurių metu kartu su būsimomis floristėmis ir profesijos mokytoja Danute Arbočiene mokėsi atlikti praktinę užduotį – floristinį koliažą.

Aštuntokams profesinio mokymo pamokas pravedė padavėjų ir barmenų profesijos mokytoja Eglė Delanovič kartu su virėjų profesijos mokytoja Vida Idikaite. Užsiėmimų metu mokiniai savarankiškai plakė pieno - ledų kokteilius, jais vaišinosi bei mokėsi įvairiais šventiniais būdais lankstyti servetėles.

J. Vareikio progimnazijos mokiniai ne tik teoriškai sužinojo apie floristo bei padavėjo ir barmeno profesijas, bet ir praktiškai dalyvavo profesinio mokymo procese.

____________

Balandžio 9 d. mūsų mokykloje lankėsi nemaža grupė Jeronimo Ralio gimnazijos mokinių. Gimnazistai susipažino su profesijos mokytojais, išklausė pasakojimus apie mokykloje rengiamas profesijas, apžiūrėjo profesinio mokymo dirbtuves.

____________

Jonavos politechnikos mokykloje, vasario 10 ir 13 dienomis lankėsi Justino Vareikio progimnazijos 6-os ir 7-os klasių mokiniai, lydimi mokytojos Laimutės Graudinienės. Mokiniams buvo pristatytos profesijos, profesinio mokymo dirbtuvės. Profesijos mokytojai mielai atsakė į daugybę mokiniams rūpimų klausimų.

____________

2015 m. sausio 22 d. sudaryta ir patvirtinta Jonavos politechnikos mokyklos ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos bendradarbiavimo sutartis.

____________

Sausio 29 d. Jonavos politechnikos mokykloje lankėsi „Lietavos“ pagrindinės mokyklos 8 - 9 klasių mokiniai, lydimi mokytojos L. Kulitienės. Svečius domino elektros įrengimų elektromechaniko profesija.

Profesijos mokytojas R. Montvilas papasakojo, kaip ir iš ko gaminama elektros energija, apibūdino, kokios yra elektros įrengimų elektromechaniko veiklos sritys, supažindino su elektrotechnikos pagrindais, paaiškino, kaip veikia asinchroninis elektros variklis. Mokiniai, išklausę darbo saugos instruktažą, mokomajame stende pagal schemą sujungė ir išbandė elektros variklio veikimą.

_____________

2015 m. sausio 26 d. Jonavos politechnikos mokykloje lankėsi Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos 9-os ir 10-os klasių mokiniai, lydimi grupės vadovių E. Janavičienės ir J. Kiudulienės. Mokiniai susipažino su būsimomis profesijomis, apžiūrėjo mokymo dirbtuves, išbandė savo gebėjimus suvirinimo dirbtuvėse.

_____________

NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ

Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama mokinių karjeros ugdymui. Tam, kad paskatintume mokinius kuo anksčiau pradėti galvoti apie savo karjerą, planuoti savo ateitį, mokykloje organizuojamos įvairios veiklos, skirtos profesiniam informavimui ir karjeros ugdymui.

Viena iš tokių veiklų - Nacionalinė karjeros savaitė, organizuota š. m. lapkričio 24- 28 dienomis, kurios iniciatorė ir globėja Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pagrindinis karjeros savaitės tikslas – supažindinti mokinius su profesijų įvairove bei pasirinktos profesijos tolimesnės karjeros galimybėmis. Siekiama, kad mokiniai išgirstų įvairiose srityse dirbančių specialistų pasakojimus apie įmonės ar organizacijos veiklą, jos pobūdį, pasiekimus, perspektyvas, karjeros sėkmės kelią bei įprastą darbo dieną. Bendravimas su savo srities specialistu suteiks galimybę sužinoti, ko galima tikėtis iš būsimos profesijos, ir apskritai, ar mokinys teisingai pasirinko savo karjeros kelią.

Pirmosios ugdymo karjerai pamokos vyko lapkričio 25 d. Automobilių mechanikų dirbtuvėse lankėsi UAB „Juta“ Jonavos filialo vadovas Kęstutis Macionis. Susitikimo su mokiniais metu vadovas papasakojo apie UAB „Juta“ serviso darbą, darbuotojų darbo sąlygas, jų atlygį. Kęstutis Macionis pabrėžė, kokie pagrindiniai kriterijai reikalingi serviso meistrui dirbti su klientais. Rita Renkauskienė, UAB „Biffi group“ direktorė su virėjų ir padavėjų barmenų profesijų mokiniais susitiko aktų salėje. Direktorė supažindino mokinius su darbo specifika maitinimo įmonėse, papasakojo apie savo karjeros kelią. Rita Renkauskienė pabrėžė, kad, norint tapti geru darbuotoju, reikia mylėti savo darbą, nebijoti sunkumų ir siekti savo užsibrėžto tikslo.

Statybos verslo paslaugų teikėjų grupės mokiniai apie būsimą karjerą, darbo specifiką ir verslo kūrimo galimybes išgirdo ne tik mokykloje, kur jiems pasakojo „MV Baltic Company“ įmonės direktorius Marius Volosenko, bet ir Elektrėnų profesinio mokymo centre, kur vyko tarpmokyklinis geriausio statybininko konkursas, kurio metu apie statybininko profesiją bei jos naudą kalbėjo UAB „Elektrėnų statyba" darbuotojas Romualdas Gusčius.

Lapkričio 26 d. susitikti su elektros įrenginių elektromechanikų profesijos mokiniais atvyko AB „Achema“ Amonio salietros cecho elektrikas Dmitrijus Badelko ir Santechnikos cecho elektromonteris Justas Lukas Žebrauskas. Jie mielai pasidalijo savo darbine patirtimi, supažindino su darbo sąlygomis, specifika, privalumais, darbo užmokesčiu, atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

Lapkričio 27 d. su būsimomis floristėmis apie savo karjerą, darbo specifiką ir verslo kūrimo galimybes šnekėjosi M. Vencevičiaus IĮ direktorė, gėlių salono „Solidagas“ savininkė Jūratė Vencevičienė.

Lapkričio 28 d. suvirintojų specialybės mokiniai susitiko su mūsų mokykloje dirbančiu suvirinimo mokytoju Pavelu Duličiumi. Mokytojas papasakojo, kad baigęs šią mokyklą dirbo suvirintoju, aiškino apie tai, kokios perspektyvos jų laukia įsigijus suvirintojų specialybę. Mokytojas pabrėžė, kad suvirintojo darbe svarbiausia yra sąžiningumas, darbštumas, kruopštumas.

Lapkričio 28 d. Nacionalinė karjeros savaitė baigėsi Bukonių pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinių vizitu. Mokiniai apžiūrėjo mokyklą, pabuvojo profesinio mokymo dirbtuvėse, išklausė profesinio mokymo programų pristatymus.

Nacionalinė karjeros savaitė baigėsi, bet tai, ką mokiniai sužinojo iš pirmų lūpų, ką reiškia praktiškai dirbti vieną ar kitą darbą, praktikų patarimai, kaip siekti sėkmingos karjeros profesinėje srityje ir kaip mokykloje įgytos žinios praverčia realiame gyvenime. Specialistų patarimai pravers kuriant ateities planus bei renkantis tolesnį gyvenimo kelią.

____________

2014 m. lapkričio 13 d. sudaryta ir patvirtinta Jonavos politechnikos mokyklos ir Kauno technikos kolegijos bendradarbiavimo sutartis.

____________

2014 m. lapkričio 13 d. automobilių mechanikų profesinio rengimo programos mokiniai su profesijos mokytojais Artūru Gramatu ir Danute Arbočiene lankėsi Kauno technikos kolegijoje. Išvykos tikslas - informuoti mokinius apie tolimesnio mokymosi studijų pasirinkimo galimybes ir ugdyti karjeros planavimo kompetencijas

Mokiniai susipažino su elektronikos technikos, elektros energetikos, kelių inžinerijos, automobilių techninio eksploatavimo ir autotransporto elektronikos studijų programomis, dėstytojais bei mokymo baze. Mokiniai susidomėję stebėjo vieno iš gamtos reiškinio – žaibo - susidarymo procesą. Apžiūrėjo multidisciplininio, Bosch praktinio mokymo centrus, apsilankė Kauno technikos kolegijos muziejuje.

Visi grįžo kupini įspūdžių ir naujų idėjų.

_____________

Š. m. spalio 24 d. mūsų mokykloje lankėsi Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos 6 klasės mokiniai. Mokiniai susipažino su mokykloje rengiamomis profesijomis, apžiūrėjo profesinio mokymo dirbtuves, išklausė pristatymus apie profesijas ir išbandė savo gebėjimus praktinėje veikloje. Padavėjų ir barmenų profesijos mokytojos Sigita Grybauskienė ir Eglė Delanovič mokė šeštokus lankstyti servetėles stalo serviravimui. Pasivaišinę mokykloje keptu pyragu, mokiniai išėjo gerai nusiteikę ir žadėjo vėl apsilankyti mūsų mokykloje.

_____________

Š. m. spalio 24 d. mokykla delegavo 5 mokines į Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyriaus organizuotą ir Eurogaidance projekto lėšomis finansuojamą „Savęs pažinimo stovyklą“. Užsiėmimo metu mokiniai atliko įvairias užduotis skirtas geriau pažinti save bei tobulinti asmeninės karjeros valdymo įgūdžius. Dalyviai buvo skatinami identifikuoti problemas, ieškoti kūrybiškų būdų joms spręsti.

Kiekvienam dalyviui po užsiėmimų buvo įteiktas „Savęs pažinimo stovyklos: Mano kompetencijų ir gebėjimų aplankas“, kuris mokiniams padės identifikuoti stipriąsias tobulintinas savo puses, gyvenimo eigoje įgytus įgūdžius, gebėjimus bei kompetencijas, kurios yra svarbios renkantis paklausią profesiją ir sėkmingai integruojantis į darbo rinką.

______________

2014 m. spalio 16 d. elektros įrenginių elektromechanikų profesinio rengimo programos mokiniai su elektros įrenginių elektromechanikų profesijos mokytoja R.Muliarovienė vyko į edukacinę-pažintinę išvyką į Kauno technikos kolegiją. Išvykos tikslas - informuoti mokinius apie tolimesnio mokymosi studijų pasirinkimo galimybes ir ugdyti karjeros planavimo kompetencijas.

Mokiniai susipažino su elektros ir elektronikos krypties, medžiagų apdirbimo inžinerijos, statybos inžinerijos studijų mokymo programomis. Mokiniai susidomėję stebėjo vieno iš gamtos reiškinio – žaibo - susidarymo procesą. Apžiūrėjome multidisciplininio, Bosch praktinio mokymo centrus, apsilankėme Kauno technikos kolegijos muziejuje.

Visi grįžo kupini įspūdžių ir naujų idėjų.

_______

Š.m. gegužės 15 dieną mokykloje lankėsi Jonavos Panerio pradinės mokyklos 1-2 klasės mokiniai kartu su mokytoja Lina Žaliumiene. Mokiniai susipažino su mokykloje rengiamomis specialybėmis, apsilankė elektrikų, automobilių mechanikų, suvirintojų dirbtuvėse, elektrotechnikos laboratorijoje. Statybininkų kabinete mokiniai susipažino su apdailininko specialybe, spalvų parinkimo ir maišymo technologija. Vaikai kūrybiškai spalvino guašu ir akvarele savo įsivaizduojamojo vaikų kambario sieną. . Visi mokiniai patyrė daug įspūdžių iš edukacinės veiklos ir išėjo puikios nuotaikos.

_______

Š.m. gegužės 9 dieną mokykloje lankėsi Jonavos Panerio pradinės mokyklos 2 klasės mokiniai kartu su mokytoja Lina Žaliumiene. Mokiniai susipažino su mokykloje rengiamomis specialybėmis, apsilankė elektrikų, automobilių mechanikų, suvirintojų dirbtuvėse, elektrotechnikos laboratorijoje. Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojų dirbtuvėse mokinukai pamokėlės metu gamino rutuliukus vilnos vėlimo būdu. Visi mokiniai patyrė daug įspūdžių iš edukacinės veiklos ir išėjo puikios nuotaikos.

_____

Š.m. balandžio 29 d. mokykloje lankėsi lopšelio-darželio „Pakalnutė“ priešmokyklinio amžiaus vaikai. Būsimi mokinukai susipažino su automobilių mechanikų, elektros įrenginių elektromechanikų, suvirintojų profesijomis. Virėjų mokymo dirbtuvėse mokėsi gaminti abriedukus, kuriuos su malonumu ir suvalgė. Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojų profesinio mokymo dirbtuvėse vaikai gamino iš audinio sages mamytėms.

_____

Š.m. balandžio 25 dieną mokykloje lankėsi Jonavos Panerio pradinės mokyklos 1c klasės mokiniai kartu su mokytoja Ieva Orloviene. Mokiniai susipažino su mokykloje rengiamomis specialybėmis, apsilankė elektrikų, automobilių mechanikų, suvirintojų dirbtuvėse, virėjų mokomojoje klasėje, o floristų padedami dekoravo atviruką džiovintais augalais, skirtą Mamos dienai. Visi mokiniai patyrė daug įspūdžių iš edukacinės veiklos ir išėjo puikios nuotaikos.

_____

Š.m. balandžio 2 d. Jonavos rajono policijos komisariate vyko susitikimas su Kauno apskrities VPK vadovais, Jonavos rajono PK vadovais. Susitikimo metu mokiniai susipažino su Lietuvos policijos mokyklos veikla, aptarė įsidarbinimo galimybes baigus mokyklą, profesinę perspektyvą, galimybę tęsti mokslą aukštosiose mokyklose.

_____

2014-04-03

Š.m. balandžio 1 dieną mokykloje lankėsi Jonavos Panerio pradinės mokyklos 1 b klasės mokiniai kartu su mokytoja Nomeda Kasperavičiene ir pavaduotoja ugdymui Dalia Gudonavičiene. Mokiniai susipažino su mokykloje rengiamomis specialybėmis, apsilankė elektrikų, automobilių mechanikų, suvirintojų dirbtuvėse, o floristų padedami margino ir dekoravo kiaušinius. Visi mokiniai iš edukacinės veiklos išėjo puikios nuotaikos ir nusiteikę čia grįžti dar ir dar.

_____

Š. m. balandžio 1 d. mokykloje vyko integruota ekonomikos ir verslumo su ugdymu karjerai pamoka "Savybės, lemiančios darbdavio pasirinkimą". Pamokoje dalyvavo svečias iš UAB "Baldai Jums" direktorius Alfonsas Meškauskas ir 98, 96, 87 grupių mokiniai.

_____

2014-03-27

Š. m. kovo 27 d. mokykloje vyko integruota ekonomikos ir verslumo su ugdymu karjerai pamoka "10 savybių, lemiančių darbdavio pasirinkimą". Pamokoje dalyvavo svečiai: UAB "Maitinimas" direktorė Rita Renkauskienė, UAB "Ekovalitas" direktorius Aloyzas Čekavičius, 86, 98, 95, 99 grupių mokiniai.

_____

2014-03-19

Š.m. kovo 18 d. mokykloje vyko KARJEROS DIENA. Visos profesijos buvo pristatytos „gyvai“. Mokykloje apsilankė 164 mokiniai ir mokytojai iš Jonavos r. bendrojo ugdymo mokyklų. Jie susipažino su mokykloje vykdoma veikla, aplankė atnaujintus kabinetus, profesinio mokymo dirbtuves. „Amatų kiemelyje“ svečiai galėjo artimiau susipažinti su rengiamomis profesijomis, išbandyti savo gebėjimus pasirinktoje profesinėje veikloje.

_____

2014-03-10 Jonavos politechnikos mokykloje lankėsi R. Samulevičiaus progimnazijos 8 klasės mokiniai. Jie susipažino su mokykla, rengiamomis specialybėmis, apsilankė suvirintojų, automobilių mechanikų, dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojų dirbtuvėse, virėjų mokomojoje klasėje.

_____

2014-03-05 automobilių mechanikų specialybės mokiniai vyko į Kauno technikos kolegiją. Jos metu buvo supažindinti su kolegijoje rengiamomis profesinio bakalauro studijomis. Kolegijos muziejuje buvo papasakota visa kolegijos istorija, paminėta, kad tai seniausia Lietuvoje švietimo įstaiga, ruošianti inžinierius-technikus.

Mokiniams vaizdžiai buvo parodyti automatizavimo, hidraulikos, automatinių linijų veikiantys maketai. Mokiniai susipažino su “BOSCH” automobilių diagnozavimo stendais, buvo parodytas žaibo poveikis įvairiems kūnams. Visiems išvyka labai patiko, vaizdžiai buvo parodyta daug naudingų maketų, supažindinta su jų veikimo principais.

_____

2014 metų vasario 6-8 dienomis pirmą kartą Jonavos politechnikos mokyklos profesijos mokytojai ir mokiniai dalyvavo LITEXPO parodoje „Studijos 2014“ – profesijų pristatymas gyvai. Parodos metu siekiama įkvėpti, motyvuoti, skatinti jaunimą rinktis patinkančias specialybes ir profesijas, kurios ateityje garantuotų mėgiamą darbą.

_____

2014 metų sausio 30 d. Jonavos politechnikos mokykloje Konferencijų salėje buvo pristatytos Kauno technikos kolegijos studijų programos. Susitikime dalyvavo 79, 80, 81, 87, 88, 89, 91, 98, 99 grupių mokiniai, mokytojai ir ugdymo karjerai koordinatorės. Studijų programas pristatė Kauno technikos kolegijos studentų konsultavimo ir karjeros koordinatorė Kristina Bielskienė, Transporto ir mechanikos krypčių studijų programų komiteto pirmininkė Esmeralda Štyps, psichologė Vida Palaimienė ir studentas Julius Šaltonis.

______

Lapkričio - gruodžio mėnesiais vykdomos ekonomikos ir verslo pagrindų pamokos Jonavos politechnikos mokyklos mokiniams integruotos su ugdymu karjerai "Ko reikalauja darbdavys?".

_____

Lapkričio 20 d. Aktų salėje vyko susitikimas su Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovais, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

_____

Š.m. lapkričio 15 d. mokyklos Aktų salėje vyko mokinių susitikimas su profesijų atstovais, skirtas Nacionalinei karjeros savaitei.

Susitikimo tikslas - supažindinti mokinius su profesijų įvairove, karjeros kūrimo galimybėmis ir taip juos paskatinti dar mokykloje pradėti ruoštis sėkmingai karjerai.

Susitikimas skirtas padėti mokiniams susipažinti su profesiniu pasauliu iš arčiau ir suprasti, kaip mokykloje įgyjamos žinios praverčia ateityje, skatinti dar mokykloje pradėti ruoštis sėkmingai karjerai. Tai puiki galimybė – įvairiose srityse dirbantiems specialistams sudominti mokinius su savo veikla, profesija, sėkminga karjera profesinėje srityje.

Dalyvavo Jonavos politechnikos mokyklos mokiniai, mokytojai, grupių vadovai, mokyklos administracija, įvairių profesijų specialistai: Ugdymo karjerai konsultantė Sandra Vavulo, UAB „Maitinimas“ vadove Rita Renkauskienė, UAB „Juta“ direktorius Kęstas Macionis, MPB „Geležinis vilkas“ vyresnioji specialistė Kristina Vaitiekūnienė ir ryšių kuopos belaidžių telekomunikacijų biuro retransliatoriaus modulio radijo ryšių sistemų technikė Erika Stonienė.

_____

2013-10-28d. Jonavos politechnikos mokyklos Ugdymo karjerai koordinatorės Rita Muliarovienė ir Danutė Arbočienė dalyvavo projekto "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bandrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)" Nr. VP1-2.3-ŠMM-01-002 praktinėje konferencijoje "Ugdome karjerai", skirtoje Vilniaus regiono karjeros specialistams, švietimo skyrių, centrų bei pedagoginių psichologinių tarnybų atstovams.

_____

Spalio 17-18 dienomis JPM aktų salėje vyko integruota projektinė veikla "Rudens motyvai". Projektą parengė ir įgyvendino profesijos mokytojos Sigita Grybauskienė, Danutė Arbočienė, Natalija Papliovkina ir Vida Idikaitė su virėjų, floristų, padavėjų ir barmenų specialybių mokiniais. Ji skirta stiprinti bendradarbiavimą tarp įvairių specialybių mokinių, siekiant sudominti kūrybingo bendradarbiavimo formomis bei įskiepijant teigiamas nuostatas gamtai bei meilę pasirinktai profesijai. Projekto metu mokyklos svečiai ir dalyviai, turėjo galimybę paskanauti mokinių paruoštų įvairių patiekalų bei gėrimų, lyriškos muzikos fone gėrėjosi spalvingais rudens gamtos vaizdais, grožėjosi teminių stalų serviravimu bei plėtė tarpusavio draugystę.